Alfa Laval - Yeni Alfa Laval T8 contalı plakalı ısı değiştirici

2017-10-31 Ürün Haberleri

Yeni Alfa Laval T8 contalı plakalı ısı degistirici

Yeni Alfa Laval T8 contalı plakalı ısı değiştirici "Mükemmel Enerji Verimliliği" için tasarlandı

Yeni Alfa Laval T8 contalı plakalı ısı değiştiricisi ile enerji verimliliği, kompakt boyut ve güvenilir performans söz konusu olduğunda en yüksek beklentileri karşılamak için tasarlanmıştır. Yeni patentli tasarım Alfa Laval CurveFlowTM, yeni conta tasarımı Alfa Laval ClipGripTM ve dik köşe hizalama dizaynı sayesinde Alfa Laval T8 ile ısıtma ve soğutma sistemlerindeki maliyetlerinizi en aza indirmek mümkün.

Kompakt boyutu – yüksekliği 1 metreden kısa – ve 80mm lik bağlantısı sayesinde Yeni Alfa Laval T8, HVAC konfor uygulamalarının yanı sıra, endüstri, denizcilik, enerji, soğutma uygulamaları için en iyi çözümü sunan contalı plakalı ısı değiştiricidir.  

“Yeni Alfa Laval T8 benzersiz tasarımı ve sadeliği sayesinde size Alfa Laval'in contalı plakalı ısı değiştiricilerdeki 80 yıllık tecrübesiyle birlikte geliyor.” Johan Snarbeg, Ürün Müdürü. 

Üstün verimlilik ve küçük boyut 

Alfa Laval T8'in benzersiz Alfa Laval CurveFlow™ yeni dağılım alanı, mükemmel akış dağılımı ve ısı transfer alanında daha fazla basınç düşümüne izin vererek plaka ihtiyacını azaltır ve daha fazla enerji verimliliği sağlar. 

Kolay ve güvenli bakım 

Alfa Laval ClipGrip™ yapışkansız contaları sayesinde daha hızlı ve tamamen yapıştırılmaya ihtiyaç duymayan montaj kolaylığı sağlar. Yeni bağlantı tasarımı sayesinde contalar bakım sırasında yerinden çıkmaz ve önemli ölçüde yedek parça ihtiyacını ve yeniden contalama için gerekli zamanı azaltır. 

Her zaman güvenilir performans 

Dik açılı köşe hizalama dizaynı sayesinde T8 plaka paketi plaka sayısı ne olursa olsun mükemmel şekilde hizalanarak güvenilir performans ve servis sonrası ısı değiştiricinin daha hızlı kapatılmasını sağlar. 

Dünya çapında servis imkanı 

Alfa Laval müşterilerinizin ekipmanlarını her zaman en iyi çalışma koşullarında tutmak için sorunsuz ve güvenli devreye alma, izleme ve bakım hizmetlerinden oluşan geniş bir servis portföyü sunmaktadır. Global satış kanallarımız ve servis mühendislerimiz müşterilerimizin nerede ve ne zaman olursa olsun güvenilir ve zamanında destek almasını sağlar.

Etiketler

Tümü
Alfa-Laval-T8-front

Alfa Laval T8 ısı değiştirici - tanıtım filmi

İlgili içerik