Alfa Laval - Alfa Laval OCM

2017-08-01 Ürün Haberleri

Alfa Laval OCM

Yağlama için veya hidrolik sistemlerinde yağ kullanan ekipman çeşitlerinin neredeyse hepsi için bu yağlarda kontaminasyon olmaması büyük ölçüde önem taşır.

Temiz yağ önemlidir

Temiz yağ aşınmayı ve korozyonu azaltır ve dolayısıyla arızaların ve kesintilerin önlenmesine yardımcı olur, hizmet ömrünü uzatır ve hemen her türden kurulumda onarım ve bakım maliyetlerini düşürür. 

Alfa Laval yaklaşımı

Alfa Laval'in temel teknolojilerinden birisi separasyondur ve bu kompakt, kullanımı kolay ünitenin merkezinde kullanıcılara bu önemli teknolojinin tüm avantajlarını sunan bir Alfa Laval santrifüj separatör yer alıyor. 

Alfa Laval Yağ Temizleme Modülü (OCM), sektörün tamamında yağlama ve hidrolikler için kullanılan kontamine mineral yağlardaki yağ, su ve çamur bileşenlerinin hızlı ve etkili bir şekilde ayrıştırılması için tasarlanmıştır. 

Bunun sağladığı teknik avantaj ise bu ayrıştırma işlemlerinin aynı anda gerçekleşmesi ve kirleticilerin türünden ve miktarından bağımsız olmasıdır. 

Gözetimsiz yağ tasfiyesi

Alfa Laval OCM birimi, kolay ve hızlı kurulum için bileşen sistemleri tam olarak entegre edilmiş ve önceden yapılandırılmış olan modüler bir sistemdir ve yağ temizleme görevleri sırasında gözetimsiz çalışma sağlar. 

Temizlik önemlidir

OCM yağ temizleme modülleri, tüm endüstride kullanılan mineral yağlardaki kirletici partikülleri, katı safsızlıkları ve suyu gidererek işletmelerin atılması gereken filtrelenmiş çamurunu azaltmasını, işletme maliyetlerini düşürmesini ve ekipmanlarının hizmet ömrünü uzatmasını olanaklı hale getiriyor. Yağ ne kadar temizse ekipman o kadar dayanıklı olur.

Alfa Laval OCM ürün sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz

 

Alfa Laval Hakkında

Alfa Laval, kilit öneme sahip ısı transferi, ayrım ve sıvı işleme teknolojilerine dayanan uzmanlık ürünleri ve mühendislik çözümleri alanlarında dünya çapında faaliyet gösteren lider bir tedarikçidir.

Şirketin ekipmanları, sistemleri ve hizmetleri, müşterilerine süreçlerindeki performanslarının optimizasyonunda yardımcı olmak üzere özel olarak tasarlanmaktadır. Bu çözümler, gıda ve içecek, kimyasal ve petrokimyasal, ilaç, nişasta, şeker ve etanol üretimi sektörlerinde ürünlerini ısıtmaları, ayırmaları ve taşımaları için yardımcı olmaktadır.

Alfa Laval’in ürünleri aynı zamanda, enerji santrallerinde, gemilerde, petrol ve gaz arama aramalarında, makine mühendisliğinde, madencilikte ve atık su arıtma ile konfor iklim ve soğutma uygulamalarında kullanılmaktadır.

Alfa Laval’in dünya genelindeki organizasyonu, global arenada ayakta kalmalarına yardımcı olmak için, yaklaşık 100 ülkedeki müşterileriyle yakından çalışmaktadır. 

Alfa Laval’in dünya genelindeki organizasyonu, global arenada lider kalmalarına yardımcı olmak için, yaklaşık 100 ülkedeki müşterileriyle yakından çalışmaktadır. Alfa Laval hisseleri Nasdaq OMX borsasında işlem görmektedir ve 2016 yılında yaklaşık 35.6 milyar SEK (yaklaşık 3.77 billion Euro) yıllık satış açıklamıştır. Şirketin yaklaşık 17.000 çalışanı bulunmaktadır. 

Etiketler

Tümü
640x564 OCM

İlgili içerik