2016-06-23 Ürün Haberleri

Alfa Laval denizcilik alanına getirdiği yeniliklerin 100. yılını SMM 2016'da kutluyor

Alfa Laval, SMM 2016 standının ziyaretçiler için tarihi bir buluşma yeri olmasını amaçlıyor. Bu yıl şirketin ilk deniz separatörü üretiminin 100. yılını temsil ederken, firmamız Denizcilik sektörüne daha öncekilerden farklı yeni çözümler sunmayı planlıyor.

Bu yüzyıl boyunca, Alfa Laval denizcilik alanındaki tüm sorunlarla ilgili çözümler sunmuş - ve yalnızca müşterilerin işlerini geliştirmeyi amaçlamayıp, aynı zamanda karlılıklarını ve bunu yaparken de kafalarının rahat olmasını dikkate almıştır. 6‑9 Eylül'de Hamburg, Almanya'da gerçekleşecek olan bu yılki SMM fuarında, firmamızın geniş üretim yelpazesi her zamankinden daha fazla göze çarpacaktır.  Alfa Laval, ziyaretçilerini Salon A1, Stand A1.226'da geniş bir yelpazedeki yeni denizcilik çözümlerinin yanı sıra şirketin ilk yıllarına yönelik bir geçmişe bakış ile karşılayacak.

Daha öncekilerden farklı yeni çözüm önerileri

Alfa Laval bu yılki standında, yağ ve yakıt temizliği ve servisindeki yeni önerileri de dahil olmak üzere, yeni yakıtlar, enerji verimliliği, çevresel kurallara uygunluk ve işletim maliyetlerini azaltma gibi alanlardaki en yeni çözümlerini vitrine çıkaracak. En çok göze çarpanların arasında çığır açan Alfa Laval hidrolik kontrol yağ (HKY) filtresinin yanı sıra ve 300 m3/saat'e varan debide kullanılabilen, balast suyu arıtma sistemleri arasında en küçük hacimlisi olan module monte Alfa Laval PureBallast 3.1/300 Compact yer alıyor. 

Gerçekten de Alfa Laval bu kez öncekilerden farklı yeni çözümler ile karşınızda olacak. Bu çözümler, Alfa Laval uzmanlarınca tarafınıza sunulacak ve müşterilerin yaşadıkları zorluklarda Alfa Laval'in nasıl yardımcı olabileceği ve mevcut çözümlerini nasıl geliştirebileceği tartışılacaktır.

Geçmişten ilham alarak ileriye bakmak

Yeni çözümlerin sergilenmesinin yanı sıra, Alfa Laval kendisini bu noktaya getiren öncü girişimi de anımsayacak. Bundan yaklaşık olarak 100 yıl önce, Amerikan Donanması, Alfa Laval'den bir santrifüj yağ temizleme separatörü geliştirmesini talep etti ve bu separatör 1917 yılında teslim edildi. 

Bu yıldönümü anısına, ziyaretçiler her gün saat 16:20'de 20 dakikalığına standımıza davet edilecekler. Ve ardından, o dönemi yansıtan içkiler ve dönemden şarkılar çalan bir caz grubu eşliğinde ''happy hour'' başlayacak.

Daha fazla bilgi için

Stand da gerçekleşek etkinlikler ve diğer gelişmeler Alfa Laval SMM kampanya sitesinde düzenli olarak güncellenecek. Daha fazla bilgi almak, ya da daha hızlı bir giriş için ön kayıt yaptırmak ve biletinizi önceden bastırmak için, www.alfalaval.com/smm-2016 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Denizcilik alanında Alfa Laval'in sunduğu çözümler hakkında daha fazla bilgi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.alfalaval.com/marine

 

Alfa Laval Hakkında

Alfa Laval, kilit öneme sahip ısı transferi, ayrım ve sıvı işleme teknolojilerine dayanan uzmanlık ürünleri ve mühendislik çözümleri alanlarında dünya çapında faaliyet gösteren lider bir tedarikçidir. Şirketin ekipmanları, sistemleri ve hizmetleri, müşterilerine süreçlerindeki performanslarının optimizasyonunda yardımcı olmak üzere özel olarak tasarlanmaktadır. Bu çözümler, gıda ve içecek, kimyasal ve petrokimyasal, ilaç, nişasta, şeker ve etanol üretimi sektörlerinde ürünlerini ısıtmaları, ayırmaları ve taşımaları için yardımcı olmaktadır. Alfa Laval’in ürünleri aynı zamanda, enerji santrallerinde, gemilerde, petrol ve gaz arama aramalarında, makine mühendisliğinde, madencilikte ve atık su arıtma ile konfor iklim ve soğutma uygulamalarında kullanılmaktadır. Alfa Laval’in dünya genelindeki organizasyonu, global arenada ayakta kalmalarına yardımcı olmak için, yaklaşık 100 ülkedeki müşterileriyle yakından çalışmaktadır. Alfa Laval hisseleri Nasdaq OMX borsasında işlem görmektedir ve 2015 yılında yaklaşık 39.7  milyar SEK (yaklaşık 4.25 billion Euro) yıllık satış açıklamıştır. Şirketin yaklaşık 17.500 çalışanı bulunmaktadır. 

100yearold640x360text2

Bize ulaşın

Anja Simonsson

Vice President Communication Alfa Laval Marine Division

+46 708 53 89 27
anja.simonsson@alfalaval.com

Bize ulaşın

Sofia Erichs

Trade Press Manager, Marine & Diesel Division

+46 706 69 53 57
sofia.erichs@alfalaval.com

İlgili içerik