Alfa Laval LKH Prime Pompa | Alfa Laval

2015-11-02 Ürün Haberleri

Alfa Laval LKH Prime Pompa

Alfa Laval LKH Prime Pompa kendinden emişli pompa teknolojisinde yeni bir standart belirliyor. Pazarın lideri konumundaki Alfa Laval LKH pompa serisine dayanan bu çok yönlü ve verimli kendinden emişli pompa, gıda sektöründen ilaç sektörüne kadar birçok farklı alanda en sıkı gereksinimleri karşılamak üzere vida teknolojisi ile gelişmiş bir tasarıma sahip.

Alfa Laval LKH Prime'ın yüksek verimliliği enerji tüketiminde düşüş sağlar. Bununla birlikte pazar lideri LKH pompa serisine dayanıyor olması düşük sahip olma maliyeti ile daha yüksek çalışma süresi anlamına gelir. 

Sıkışmış hava içerenYerinde Temizlik (CIP) prosesleri için tasarlanan pompa aynı zamanda ürün de pompalayabilir, böylece proses sistemleri tasarlanırken sermaye yatırımını potansiyel olarak azaltır. 

Sessiz çalışma özelliği

Sessiz çalışan Alfa Laval LKH Prime, gıda, süt ürünleri, içecek ve ev ile kişisel bakım endüstrilerinin en sıkı standartlarını ve hijyen gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı. Pompanın UltraPure modeli ise ilaç sektöründeki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahip.  

En yüksek standartların da ötesinde

Alfa Laval Global Pompa Portföyü Yöneticisi Russ Kelly, “Çoğu sektör yüksek enerji verimliliği ve düşük gürültü düzeyleri ile ilgili gereksinimleri ve bunların yanında en güncel hijyenik tasarım standartlarını karşılayan kendinden emişli bir pompaya ihtiyaç duyuyor. Vida teknolojisine sahip Alfa Laval LKH Prime bu beklentilerin ötesine geçmek üzere geliştirildi,” diyor.

 
EHEDG onaylı Alfa Laval LKH Prime ve Alfa Laval LKH Prime UltraPure 3-A standardına göre tasarlandı. Buna ek olarak Alfa Laval LKH UltraPure, ilaç sektörünün standartlarını karşılayan kapsamlı doküman paketimiz Alfa Laval Q-doc ile birlikte sunuluyor. 

Alfa Laval LKH Pompa ürün yelpazesi

Alfa Laval LKH birinci sınıf santrifüj pompa serisi yüksek verimliliği, düşük enerji tüketimi, uygulama ihtiyaçlarını karşılamak üzere çok sayıda ek seçenek ve farklı debi ile basınç seçenekleriyle öne çıkıyor. Bu yelpazede yer alan Alfa Laval LKH Prime güvenilirlik ile kolay servis ve bakım olanakları sunuyor.

Gıda, süt ürünleri, içecek, ev ve kişisel bakım, biyoteknoloji ve ilaç üretimi dahil olmak üzere tüm hijyenik uygulamalara yönelik modeller seride yer alıyor.

Etiketler

Tümü
LKH Prime ROW 04a 640x360

Bize ulaşın

Marianne Højby

Marketing Communications Manager, Business Unit Hygienic Fluid Handling

+45 28 95 44 71
marianne.hojby@alfalaval.com

İlgili içerik