Şeker Prosesinde Alfa Laval Isı Transfer Çözümleri ile Enerji Geri Kazanımı | Alfa Laval

2021-02-02 Ürün Haberleri

Şeker Prosesinde Alfa Laval Isı Transfer Çözümleri ile Enerji Geri Kazanımı

Şeker fabrikalarının üretim sezonu pancarın ilk hasat günleri ve şeker kotasına göre değişmekle beraber ülkemizde Eylül-Ocak aylarında gerçekleşmektedir. Kampanyanın belirli aylarda olması ve hammaddenin özel proses edilme şartları kesintisiz ve yüksek kaliteli şeker üretimi için kullanılan ekipmanların da önemini arttırmaktadır. Alfa Laval, Şeker Fabrikalarının özel gereksinimlerini karşılamak üzere yapılandırılmış Plakalı Isıtıcıları, Plakalı Tephirleri ve Plakalı Kondenserleri tedarik eder.

Bu webinarımızda Ham Fabrikada ve Rafineride kullanılan Plakalı Eşanjör Teknolojisi ele alınacaktır. Katılımcılar, prosesteki enerji geri kazanım uygulamaları hakkında bilgi alacaklardır.   

Konuşmacı Eser Aydın 35 yaşında, Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 10 yıldır Alfa Laval’da çalışan Eser Aydın Şeker, Nişasta, Etanol ve Bitkisel Yağ proseslerinde Isı Transferi ve Separasyon çözümleri üzerine çalışmıştır. Son 3 yıldır da Alfa Laval İsveç Genel Merkezinde aynı sektörlerde Global Isı Transferi uzmanı olarak çalışmaktadır.  

Tarih: 23 Şubat 2021  Saat:11.00-11.45

 

Webinarımız gerçekleşmiştir. Webinar kaydını izlemek için lütfen sayfanın sağ tarafında yer alan formu doldurunuz.

Etiketler

Tümü
Raw sugar between WideGap plates 640×360

Webinarımız gerçekleşmiştir. Kaydı izlemek için lütfen formu doldurun.

Gizlilik politikasını okudum ve onaylıyorum.

İlgili içerik