2020-10-07 Ürün Haberleri

Yenilikçi Hat İçi Hibrid Toz-Sıvı Karıştırıcılar

Alfa Laval hibrid toz çözücü patentli, tek bir standart motor kullananan çeşitli tozların sıvılar içerisinde hızlı ve verimli bir şekilde çözünmesini sağlayan hijyenik taşınabilir veya sabit bir ünitedir.

Süt ürünleri, gıda ve içecek endüstrileri için ekonomik çift kademli hat içi toz çözme ünitesi ıslak ve kuru katkı maddelerini hızlı bir şekilde karıştırır ve homojen karışım halinde pompalar. 

Pompalama ve toz çözme teknolojilerini birleştiren çok amaçlı ve kullanımı kolay karıştırıcı aynı zamanda belirgin bir enerji tasarrufu sağlarken yüksek randımanlı homojen bir ürün elde etmenize olanak verir. Konuyla ilgili detaylı bilgi ve uygulama örneklerinin paylaşılacağı online seminerimiz 3 Kasım tarihinde gerçekleştirilecektir.

Konuşmacı Murat Boztepe 48 yaşında, Almanya'nın Kaiserslautern Teknik Üniversitesinde Makina ve Kimya Mühendisligini okumustur. 20 yıldır karıştırıcı ve proses ağırlıklı degişik sektörlerde calışmış ve yaklaşık 10 yıldır da Alfa Laval şirketinde global olarak özellikle içecek sektöründen sorumludur.

Tarih: 3 Kasım 2020  Saat:10.00-10.45

Webinarımız gerçekleşmiştir. Kaydı izlemek için lütfen sayfanın sağ tarafında yer alan formu doldurunuz.

Etiketler

Tümü
Hybrid powder mixer right

Webinarımız gerçekleşmiştir. Kaydı izlemek için lütfen formu doldurun.

Gizlilik politikasını okudum ve onaylıyorum.

İlgili içerik