Balast Suyu Arıtma Sistemlerinde IMO Revize G8 Kuralları ve Operasyonel Kısıtlamalar | Alfa Laval

2020-06-30 Ürün Haberleri

Balast Suyu Arıtma Sistemlerinde IMO Revize G8 Kuralları ve Operasyonel Kısıtlamalar

22 Temmuz'da gerçekleşecek web seminerimizde Balast Suyu Yönetim Sistemleri Kodu olarak da adlandırılan IMO Revize G8’in getirdikleri, armatörlerin dikkat etmesi gereken konular ve Alfa Laval PureBallast 3’teki yenilikler ele alınacaktır.

 

Revize G8 kuralları; orjinal G8 kurallarına göre onaylanan bazı balast suyu arıtma sistemlerinin, uygulamada IMO D-2 performans standardını karşılayamayabilecek olması nedeniyle geliştirilmiş olup, günümüz USCG gerekliliklerine uygundur.

28 Ekim 2020 ve daha sonrasında kurulumu yapılacak balast suyu arıtma sistemleri, Revize G8 gerekliliklerine göre tip onaylı olmalıdır. Seminerimizde, ilgili revizyonun getirdiği yenilikler ve armatörlerin dikkat etmesi gerekenler ele alınacaktır.

 

Konuşmacı Onur Yiğit 38 yaşında ve Plymouth Üniversitesi, Gemi İşletme Mühendisliği bölümü mezunudur. Denizcilik sektöründe 16 yıldan fazla tecrübesi olan Onur Yiğit, Alfa Laval Türkiye ofisinde 7 yıldır Denizcilik bölümünde gemilere yönelik çevre ürünleri konusunda çalışmaktadır.

 

Tarih: 22 Temmuz 2020  Saat:10.30-11.00

Webinarımız gerçekleşmiştir. Kaydı izlemek için lütfen sayfanın sağ tarafında yer alan formu doldurunuz.

Etiketler

Tümü
Alfa Laval PureBallast 3

Webinarımız gerçekleşmiştir. Kaydı izlemek için lütfen formu doldurun.

Gizlilik politikasını okudum ve onaylıyorum.

İlgili içerik