LED aydınlatma

LED (ışık yayan diyot) lambaları, akkor lambalara göre daha uzun ömürlü ve elektrik etkin olup çoğu floresandan daha iyidir ve bazı çipler de watt başına 100 lümenden daha fazla yayın gücüne sahiptir.

LED 640x360

Isıtma Ve Soğutma Çözümleri İçin Daha İyi Bir Seçim

Alfa Laval'in malzeme seçimi konusunda sahip olduğu uzmanlık ile birleşen benzersiz malzemeler işlemlerin en yüksek saflıkta yapılmasını, ultra saf suda oluşabilecek kontaminasyonun engellenmesini, agresif ortamlara karşı direnci ve daha uzun malzeme ömrünü temin etmektedir. Yarı iletken tesisinizdeki görev ne olursa olsun, Alfa Laval ihtiyaçlarınızın karşılanması için doğru ısı eşanjörüne tam olarak sahiptir.

İleri Düzey Isı İletim Çözümleri

Alfa Laval ısı iletim teknolojisinde bir liderdir. Geniş Ar-Ge tesislerine, kendi malzeme laboratuvarımıza ve malzeme seçiminde kabul görmüş uzmanlığa sahibiz. Çözümlerimiz müşterilerimizin faaliyetleri için fayda ve uzun malzeme ömrü sağlamaktadır. Buna bir örnek ultra saf suyun kirlenmesinin en aza indirgenmesine yardımcı olmalarıdır.

Geniş Ürün Portföyü

Alfa Laval, farklı ebat, kapasite ve malzemelere sahip ısı eşanjörlerine ait geniş ve oldukça güvenilir bir yelpaze sunmaktadır. Ürünlerimiz düşük enerji ve az miktarda su harcayarak yüksek düzeyde ısı geri kazanımı sağlamaktadır. Her türlü uygulama için doğru ısı eşanjörünün sağlanması anlamında bize güvenebilirsiniz. ISI 9000 ve ISO 14000 sertifikalı oldukça sıkı çevre ve kalite politikalarımız mevcuttur.

Bilgili Satış Ekibi

Satış ekibimiz, yarı iletken üretim endüstrisi hakkında derin bilgi ve tecrübe havuzuna sahiptir. Alfa Laval uzmanları sizlere sunabileceklerimiz hakkında daha fazla bilgi verebilecek olup aynı zamanda yarı iletken tesislerindeki özel görevlere yönelik ısı iletim çözümleri hakkında önerilerde de bulunabilirler.

Dünya Çapında Hızlı ve Güvenilir Destek

Ortaklarımız ve satış şirketlerimizin dahil olduğu küresel ağımız ve etkin tedarik zincirimiz sayesinde en büyük projeler için dahi hızlı, güvenilir ve zamanında teslimatlar yapabilmekteyiz. Alfa Laval'in dünya çapındaki Yedek Parça ve Servis Ağı hem kendisine hem de diğer ısı eşanjör markalarına hizmet sağlamakta olup Aralıksız Performans ve gerçek huzuru temin etmektedir.