Sayfalar ve dokümanlar içerisinde ara

Are you looking for Spare Parts information?

Alfa Laval size ulaşsın

Lütfen ülkenizi seçiniz

Industrial refrigeration

Endüstri tesislerinde, şoklama ve soğuk depolama uygulamalarından, buz pistlerinin soğutulmasına, Alfa Laval en yeni enerji verimliliği çözümlere sahiptir. Gıda endüstrisi için plakalı ısı değiştiricileri ile kombine edilebilecek oldukça etkin Oda soğutucuları sunmaktayız. Uygulamalar kesimhaneler ile et işleme sahalarındaki soğutma ile taze gıda depolarındaki iklim kontrolü arasında değişmektedir.

  • İlgili ürünler
  • İlgili servisler
Tüm Borulu ısı değişticiler Oda Soğutucuları Plakalı ısı değiştiriciler Sıyırıcılı ısı değiştiriciler

Her uygulama için bir çözüm

Zirai ürünlerin – sebzeler, patatesler ve meyveler - depolanması için Alfa Laval oda soğutucuları, her tipte ürün için tam dengeli bir kapasite/hava akış oranı ve ideal bir iklim sağlamaktadır. Örneğin, Alfa Laval, muz olgunlaştırma soğutucuları hassas olgunlaştırma işleminin her evresini en uygun şekle getirmek için kullanılmaktadır.

Modern bahçecilikte, örneğin çiçek yetiştirme tesisleri, sera içerisindeki havayı soğutup ısıtmak için özel Alfa Laval ısı değiştiricilerini kullanmaktadır. Bu sistemler daha az enerji tüketip işletme maliyetlerini azaltırken üretimin hem miktarını hem de kalitesini önemli ölçüde artırmaktadır. 

Yüksek performans ve düşük enerji tüketimi için yeni yarı kaynaklı contalı plakalı ısı eşanjörü.

Müşteriye sağlanan faydalar

Arctigo oda soğutucuları, endüstriyel uygulamalar için optimal tasarım yaratarak, uygulama odaklı bir yaklaşımla üretilmektedir. 

Müşteriye sağlanan faydalar 

 

Alfa Laval, ekipmanınızın en iyi çalışır halde tutulması için kapsamlı bir hizmetler portföyü sunmaktadır.

Ürünlerinizin performansının nasıl arttırılacağını keşfetmek için bizimle irtibata geçin.

 

Bilgi talebi

Bilgi talebi: Endüstriyel soğutma