Ticari soğutma

Alfa Laval’ın çok çeşitli ısı değiştiricileri hava şartlandırma (soğutucular), musluk suyu ısıtması (buhar kazanı/güneş enerjisi), ısı pompaları ve taşıma soğutması dahil olmak üzere birçok konutsal ve ticari iklim uygulamasında bulunmaktadır.

commercial refrigeration 640x360

Tamamen yeni – bugün ve yarın 

80 yılın üzerinde, başarılı ısı transferi teknolojileri geliştirmesi ile Alfa Laval, uygulamanız için enerji tasarruflu çözümler sağlayacak gerekli özellikleri bilmektedir. Markamız performans ile ilgilidir ve amacımız işiniz için en iyi ürünleri ve çözümleri sağlamaktır. Oldukça standardize seriler geliştirmekteyiz ve kolay seçim ile hızlı teslimat sağlamak için parça numaraları ile sınıflandırmaktayız. Bu tek bir tedarikçiden her zaman doğru çözümü almanızı sağlamaktadır.

 

 

Yarının taleplerine bugünün çözümleri 

Enerji tasarruflu soğutma çözümlerimiz, bugünün endüstrilerinin taleplerini ele almak için geliştirilmiştir ve uluslararası soğutucu akışkan ve emisyon düzenlemeleri bakımından geleceğe de hazırdır. Alfa Laval ısı değiştiricileri aşağıdaki düzenlemelere ve standartlara göre onaylanmıştır. 

-Enerji verimliliği – Ürünlerimiz ve çözümlerimiz enerjiden tasarruf sağlar, maliyeti azaltır ve gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmez.

-Uzman güvenilirliği – Isı transferi teknolojisinde 80 yıldan fazla tecrübe ve dünya ölçeğinde 5000’den fazla kurulum ile uygulama uzmanlığına sahibiz. 

-Basit ve kullanışlı – Stoktan, tam standart bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Ürünlerimizi seçmek ve kurmak kolaydır ve hangi ülke olursa olsun size destek vermek için oradayız. 

Alfa Laval Optigo

 

Ticari seri oda soğutucular, düşük güç tüketimiyle daha yüksek ve daha etkin soğutma kapasitesine sahiptir.

Daha fazlasını keşfedin

Distribütörler

Alfa Laval distribütörleri, uygulamanıza ilişkin doğru ürün satın alabilmeniz amacıyla ürün uzmanlığı ve üst düzey hizmet sunmaktadırlar.

Daha fazlasını keşfedin

Alfa Laval 360 ° Servis Portföyü

 

Alfa Laval global servis ağı, tüm sektörler özelinde bilgi sahibi tecrübeli uzmanlara sahiptir. Her türlü ihtiyaç noktasında ve her zaman yedek parça ve uzmanlık alt yapısıyla ihtiyaç sahiplerini desteklemeye hazır bulunan Alfa Laval 360° Servis Portföyü, maksimum çalışma süresi, kullanılabilirlik ve optimizasyon için ekipman kullanım ömrü boyunca start-up, bakım, destek ve geliştirme hizmetlerinden izleme hizmetlerine kadar - tüm kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu hizmetler ile toplam işletme maliyetlerii en aza indirerek, kullanıcıların rekabette bir adım önde olması sağlanmaktadır.

 

Bize ulaşarak hizmet teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Refrigeration distribution programme