Kullanım suyu eldesi

Alfa Laval'in evsel sıcak su çözümleri, güvenilir ve ekonomik sıhhi su temini sağlamak için tasarlanmıştır. Sistemlerimiz daireler ve evler için kullanım sıcak suyu, büyük tesisler için yüksek hacimli musluk suyu ve Legionella bakterisinden arındırılmış su kaynakları sağlayabilir.

domestic hot water 640x360

Talebe bağlı musluk suyu ısıtma sistemi

Alfa Laval sistemleri, büyük tesislere eş zamanlı ya da yarı eş zamanlı musluk suyu kullanım olanağı sağlamaktadır. Eş zamanlı sistemler, ev tipi sıcak sulara “sonsuz” erişim sağlarken, yarı eş zamanlı sistemler, ev tipi sıcak sulara, sıcak su depolaması şeklinde ek fayda sağlamaktadırlar. Alfa Laval ev tipi sıcak su sistemleri, dünya genelinde apartmanlarda, hastanelerde, bakımevlerinde, otellerde, okullarda, ofis binalarında, spor merkezlerinde ve diğer kamu binalarında kullanılmaktadır.

Legionella hastalığının önlenmesi

Legionella bakterileri, belirli koşullar altında, sıcak su sistemleri gibi ortamlarda gelişebilirler. İnsanlar, duş alırken ya da yıkanırken, su buharındaki bakterileri soluyarak hastalanabilirler. Bu tehditle mücadele etmek için, Alfa Laval sıcak su sistemlerinden bakterilerin arındırılması için termal dezenfeksiyon kullanılan Legionella arıtma sistemi sunmaktadır. 

Musluk suyu ısıtma uygulamaları

Alfa Laval 360 ° Servis Portföyü

 

Alfa Laval global servis ağı, tüm sektörler özelinde bilgi sahibi tecrübeli uzmanlara sahiptir. Her türlü ihtiyaç noktasında ve her zaman yedek parça ve uzmanlık alt yapısıyla ihtiyaç sahiplerini desteklemeye hazır bulunan Alfa Laval 360° Servis Portföyü, maksimum çalışma süresi, kullanılabilirlik ve optimizasyon için ekipman kullanım ömrü boyunca start-up, bakım, destek ve geliştirme hizmetlerinden izleme hizmetlerine kadar - tüm kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu hizmetler ile toplam işletme maliyetlerii en aza indirerek, kullanıcıların rekabette bir adım önde olması sağlanmaktadır.

 

Bize ulaşarak hizmet teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.