Alfa Laval - Kullanım suyu eldesi

Kullanım suyu eldesi

Alfa Laval'in evsel sıcak su çözümleri, güvenilir ve ekonomik sıhhi su temini sağlamak için tasarlanmıştır. Sistemlerimiz daireler ve evler için kullanım sıcak suyu, büyük tesisler için yüksek hacimli musluk suyu ve Legionella bakterisinden arındırılmış su kaynakları sağlayabilir.

domestic hot water 640x360

Talebe bağlı musluk suyu ısıtma sistemi

Alfa Laval sistemleri, büyük tesislere eş zamanlı ya da yarı eş zamanlı musluk suyu kullanım olanağı sağlamaktadır. Eş zamanlı sistemler, ev tipi sıcak sulara “sonsuz” erişim sağlarken, yarı eş zamanlı sistemler, ev tipi sıcak sulara, sıcak su depolaması şeklinde ek fayda sağlamaktadırlar. Alfa Laval ev tipi sıcak su sistemleri, dünya genelinde apartmanlarda, hastanelerde, bakımevlerinde, otellerde, okullarda, ofis binalarında, spor merkezlerinde ve diğer kamu binalarında kullanılmaktadır.

Legionella hastalığının önlenmesi

Legionella bakterileri, belirli koşullar altında, sıcak su sistemleri gibi ortamlarda gelişebilirler. İnsanlar, duş alırken ya da yıkanırken, su buharındaki bakterileri soluyarak hastalanabilirler. Bu tehditle mücadele etmek için, Alfa Laval sıcak su sistemlerinden bakterilerin arındırılması için termal dezenfeksiyon kullanılan Legionella arıtma sistemi sunmaktadır. 

HVAC İçinde Geleceğe Yön Vermek

Alfa Laval 360 ° Servis Portföyü

 

Alfa Laval, ekipmanınızın en iyi çalışır halde tutulması için kapsamlı bir hizmetler portföyü sunmaktadır.

Ürünlerinizin performansının nasıl arttırılacağını keşfetmek için bizimle irtibata geçin.