Alfa Laval - Alan ısıtma

Alan ısıtma

Mahal ısıtması, evde, işyerinde ya da kamu binalarında konforlu bir iç mekan sağlanmasını amaçlamaktadır. Tutarlı, uygun maliyetli iç mekan konforu sağlamak için kapsamlı çözüm seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi alın.

space heating 640x360

Isı transferi

Isı, iç mekan ve diğer faktörlere bağlı olmak üzere, radyatörler, zemin ısıtma ya da hava ısıtıcıları kullanılarak transfer edilebilmektedir. Mahal ısıtması için, bilhassa radyatörler yoluyla, sıcak su kullanımı çok yaygın bir yöntemdir. Radyatörlerin bir alternatifi de, sıcak devrelerin zemin altına yerleştirildiği zemin altı ısıtma yöntemidir. Sıcak havayı odaya üfleyen hava ısıtıcısı ise, daha çok kamu binalarında kullanılmaktadır.

Mahal ısıtması için eksiksiz çözümler

Alfa Laval, farklı büyüklüklerdeki binalarda mahal ısıtması için geniş bir aralıkta yer alan kapasitelere sahip kapsamlı çözümler sunmaktadır. Örneğin, Mikro ısıtıcılı substation lar, apartman daireleri ya da merkezi bir şebekeye bağlı küçük evler için eksiksiz bir merkezi ısıtma ve sıcak su çözümü sağlamaktadır. Isı, iç mekan konforu için istenen sıcaklığın muhafaza edilmesi amacıyla dış sıcaklıklara göre otomatik olarak düzenlenmektedir. 

HVAC İçinde Geleceğe Yön Vermek

Alfa Laval 360 ° Servis Portföyü

 

Alfa Laval, ekipmanınızın en iyi çalışır halde tutulması için kapsamlı bir hizmetler portföyü sunmaktadır.

Ürünlerinizin performansının nasıl arttırılacağını keşfetmek için bizimle irtibata geçin.