Alfa Laval - Kullanım suyu eldesi

Kullanım suyu eldesi

Alfa Laval’ın ev tipi sıcak su çözümleri, güvenilir ve ekonomik kullanım suyu elde etmek üzere tasarlanmışlardır. Sistemlerimiz, apartman daireleri ve evler, büyük tesislere yönelik yüksek hacimli musluk suları ve Legionella bakterisi bulunmayan su kaynakları için ev tipi sıcak su sağlayabilmektedir.

domestic hot water 640x360

Talebe bağlı musluk suyu ısıtma sistemi

Alfa Laval sistemleri, büyük tesislere eş zamanlı ya da yarı eş zamanlı musluk suyu kullanım olanağı sağlamaktadır. Eş zamanlı sistemler, ev tipi sıcak sulara “sonsuz” erişim sağlarken, yarı eş zamanlı sistemler, ev tipi sıcak sulara, sıcak su depolaması şeklinde ek fayda sağlamaktadırlar. Alfa Laval ev tipi sıcak su sistemleri, dünya genelinde apartmanlarda, hastanelerde, bakımevlerinde, otellerde, okullarda, ofis binalarında, spor merkezlerinde ve diğer kamu binalarında kullanılmaktadır.

Legionella hastalığının önlenmesi

Legionella bakterileri, belirli koşullar altında, sıcak su sistemleri gibi ortamlarda gelişebilirler. İnsanlar, duş alırken ya da yıkanırken, su buharındaki bakterileri soluyarak hastalanabilirler. Bu tehditle mücadele etmek için, Alfa Laval sıcak su sistemlerinden bakterilerin arındırılması için termal dezenfeksiyon kullanılan Legionella arıtma sistemi sunmaktadır. 

HVAC İçinde Geleceğe Yön Vermek

Alfa Laval 360 ° Servis Portföyü

 

Alfa Laval, ekipmanınızın en iyi çalışır halde tutulması için kapsamlı bir hizmetler portföyü sunmaktadır.

Ürünlerinizin performansının nasıl arttırılacağını keşfetmek için bizimle irtibata geçin.