Havalandırma ve ısı pompaları

Dünya genelinde yer alan birçok alışveriş merkezleri, kamu binaları, oteller, ofis kompleksleri, spor tesisleri, buz pateni pistleri ve hatta kapalı kayak alanları bile, Alfa Laval ekipmanlarıyla soğutulmaktadır. Her bir çözümde, farklı tipte soğutma cihazları, konfigürasyonlar ve iklimlendirme ekipmanları bulunur. Çevresel etkinin en aza indirilmesi, gittikçe önem kazanan bir faktördür.

Aircon-heat-pumps-hero

Optimal bir iç mekan ikliminin korunması

Birçok farklı sistem üreticisi, iklimlendirme soğutucularının içerisinde, sıvı evaporatörler ve/ veya kondansatörler olarak, Alfa Laval lehimli plaka ya da borulu ısı eşanjörlerini kullanmaktadır. Daha büyük binalarda ise, ilave Alfa Laval ısı eşanjörleri kullanılır. Çeşitli orta seviye görevlerde, çok yakın sıcaklık yaklaşımına sahip contalı plakalı ısı eşanjörleri kullanılır. Fazla ısıyı uzaklaştırmak için, çatılarda hava ve sıvı soğutucular ya da kondansatörler kullanılır. 

Alfa Laval 360 ° Servis Portföyü

 

Alfa Laval global servis ağı, tüm sektörler özelinde bilgi sahibi tecrübeli uzmanlara sahiptir. Her türlü ihtiyaç noktasında ve her zaman yedek parça ve uzmanlık alt yapısıyla ihtiyaç sahiplerini desteklemeye hazır bulunan Alfa Laval 360° Servis Portföyü, maksimum çalışma süresi, kullanılabilirlik ve optimizasyon için ekipman kullanım ömrü boyunca start-up, bakım, destek ve geliştirme hizmetlerinden izleme hizmetlerine kadar - tüm kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu hizmetler ile toplam işletme maliyetlerii en aza indirerek, kullanıcıların rekabette bir adım önde olması sağlanmaktadır.

 

Bize ulaşarak hizmet teklifimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.