Alfa Laval - Süt ve krema prosesi

Süt ve krema prosesi

Gelişen süt ve krema işleme piyasası yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarla birlikte ürünlerde yenilikler talep etmektedir. Alfa Laval’in komple hijyenik komponentleri – pompalar, vanalar, ısı eşanjörleri, kurulum malzemeleri ve tank ekipmanları piyasaya hizmet etmek için büyük bir esneklik sağlar. Önemli süreçlerde verimliliği artırırken, enerji maliyetlerini minimize etmeye çalışıp değerli kaynakları korur. Tüm bunları daha iyi bir karlılık sağlar.

Milk and cream processing 640x360

Süt ve krema prosesleri

Dünya genelinde süt ve kremaya olan talep artmaktadır. Bu talebi karşılayabilmek için, süt ürünleri üreticileri mutlak üretim hacimlerini ve bir defada üretilen ürün miktarlarını artırıyorlar. Bu daha uzun işlem süreleri ve yüksek ürün güvenliği gerektirir. Bunu başarmak için, işlemin her adımında her bir komponentin fonkisyonları konusunda derinlemesine bilgi sahibi olmak gerekir.

Alfa Laval süt endüstrisinde yıllar boyunca elde ettiği uzmanlık, özellikle katı süt işleme yasal standarlarını karşılamak için tasarlanmış geniş hijyenik ekipman portföyü ve optimum çözüm sağlamak üzere doğru programları seçmesi ile bu zorlukların hepsinin üstesinden gelmektedir. Güvenilir, temizlenmesi kolay ve tamamen izlenebilir malzemeler ve komponentlerden yapılmış olan hijyenik süt ekipmanlarımız minimum ürün maliyeti ile mümkün olan en yüksek tesis verimliliği elde etmek için nazik, düşük yıpratmalı ürün işlemek için tasarlanmıştır.

Dahası, Alfa Laval hijyenik ekipmanları ile süt ve krema üreticilerinin kafalarının tamamen rahat olmasını sağlar.

Neden Alfa Laval’i seçmelisiniz?

  • Kanıtlanmış güvenilirlik 
  • Hijyenik ekipmanlarımız çalışma süresini maksimize etmekte ve enerji verimliliğini artırmaktadır.

Ürün kataloğu

Güncel 'Close at hand' online versiyonu   

Aradığınız bir Alfa Laval ürününü bulmak için tıklayın

Yedek parça kataloğu

En son online versiyonu

Alfa Laval Yedek parçalarını bul

Danimarka Süt ve Gıda Sanayi paneli

Broşür: Süt endüstrisinin kalbinde

Teknik makaleler

near Haber Bülteni

Sektörünüz ve prosesleriniz ile ilgili önemli sürdürülebilirlik konuları ve fırsatlar hakkında bilgilerinizi güncel tutmak için

Daha fazla bilgi edinin

Hijyenik ekipman broşürleri

Alfa Laval brochures with hygienic equipmentHijyenik kullanım için ekipmanlarımız hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgileri bulabilirsiniz.

Isı eşanjörleri 

Pompalar 

Membranlar 

Tank ekipmanları  

Borular ve bağlantı parçaları 

Vanalar ve otomasyon  

Animasyonlar

Animasyon sitesini ziyaret edin ve ürünün içine bakarak nasıl çalıştığını görün. 

Animasyonları göster