Peynir prosesi | Alfa Laval

Peynir prosesi

Başarılı bir üretim, yüksek kalite ve verim sağlamak için, hassas işlemler esnasında süt kalitesinin korunmasını ve olumsuz parçacıkların ortadan kaldırılmasını gerektirir. Alfa Laval komponentleri optimum kalite ve verim elde etmek için esas olan nazik ve etkili ısı uygulaması ve pompalama sağlar. Membranlarımız çeşitli taze ve yumuşak peynirler yapmak fırsatı sunmaktadır.

Cheese-processing

Peynir yapma konusunda bilgi sahibi olun

Yumuşak peynir, özel peynir ve çarpıcı yeni lezzetleri ile sert peynir sektörde en hızlı büyüyen kategoriler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla peynir üreticileri tesislerinin değişen müşteri terecihlerine uyum sağlama konusunda yeterince esnek olmakla birlikte hammaddelerden en iyi şekilde ve en uygun maliyetlerle yararlanabilir olduğundan emin olmalıdır. Müşteri talebini karşılamak için, üreticiler katı yasal regülasyon gereksinimleri karşılarken aynı zamanda büyük miktarlarda kaliteli ürünler de üretmesi gerekir.

Bu ihtiyaçları karşılamak için, Alfa Laval çiğ süt işlemek için peynir yapımı hazırlığında geniş bir hijyenik ekipman yelpazesi sunmaktadır. Bizim ekipmanlarımız ürün bütünlüğünü korurken aynı zamanda tam izlenebilirliğin yanı sıra ürün verimini artırmak için gerekli olan hızı da sağlar. Dahası, Alfa Laval’in hijyenik ekipmanları peynir üreticilerine tam bir gönül rahatlığı verir.

Neden Alfa Laval seçmelisiniz?

  • Kanıtlanmış güvenilirlik
  • Bizim ekipmanlarımız optimum kalite ve verim elde etmek için esas olan nazik ve etkili ısı uygulaması ve pompalama sağlar

Ürün kataloğu

Güncel 'Close at hand' online versiyonu   

Aradığınız bir Alfa Laval ürününü bulmak için tıklayın

Yedek parça kataloğu

En son online versiyonu

Alfa Laval Yedek parçalarını bul

Danimarka Süt ve Gıda Sanayi paneli

Broşür: Süt endüstrisinin kalbinde

Teknik makaleler

near Haber Bülteni

Sektörünüz ve prosesleriniz ile ilgili önemli sürdürülebilirlik konuları ve fırsatlar hakkında bilgilerinizi güncel tutmak için

Daha fazla bilgi edinin

Hijyenik ekipman broşürleri

Alfa Laval brochures with hygienic equipmentHijyenik kullanım için ekipmanlarımız hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgileri bulabilirsiniz.

Isı eşanjörleri 

Pompalar 

Membranlar 

Tank ekipmanları  

Borular ve bağlantı parçaları 

Vanalar ve otomasyon  

Animasyonlar

Animasyon sitesini ziyaret edin ve ürünün içine bakarak nasıl çalıştığını görün. 

Animasyonlara git