Şarj havası soğutması

Ağır iş tipi, yol ve yol dışı uygulamalar için tasarlanan Alfa Laval şarj havası soğutucuları, turboşarjdan geçen makine havasının soğutulmasında kullanılır. Kendini kanıtlamış sağlam tasarımıyla, zorlu şarj havası soğutma ortamlarında güvenilirlik ve performansı arttırır.

Charge air 640x360

Artan emisyon standartları ve yüksek güç yoğunluklu makine tasarımlarından dolayı, turboşarjör kompresör basınçları arttırılırken emme manifoldu sıcaklıkları azaltılmalıdır. Bu şekilde, basınçlı hava soğutma performansına sahip, sağlam ve kompakt tasarımlı şarj havası soğutucu teknolojilerine olan talep artmaktadır. Alfa Laval, gemi ve endüstriyel tip uygulamalar için, gittikçe artan sayıda, farklı, şarj havası soğutucu modelleri sunmaktadır.

Alfa Laval şarj havası soğutucuları, makinenizin performans ihtiyaçlarını karşılamak üzere, değişken sıklıklarda, alüminyum veya bakır finlere sahiptir. Bu teknoloji, genişletilmiş boru ya da yenilikçi kauçuk uçlu levha teknolojileriyle, dikdörtegn ve dairesel kesitli fin konfigürasyonlarını da kapsar. Alfa Laval şarj havası soğutucuları, makinenizin performans ihtiyaçlarını karşılamak üzere, değişken sıklıklarda,  alüminyum veya bakır finlere sahiptir. Bu teknoloji, genişletilmiş boru ya da yenilikçi kauçuk uçlu levha teknolojileriyle, dikdörtgen ve dairesel kesitli fin konfigürasyonlarını da kapsar.