Alfa Laval - Tank temizleme

Tank temizleme

Geçiminiz tankınızın içindekilere bağlıdır. Tankta kirlenmeyi önlemek hayati önemdedir. Bunu sağlamak için limanda çok kısa bir süreniz vardır. Alfa Laval yüksek performanslı temizleme teknolojileri ile tamamen özel kurulumla, temiz bir tank ortamını başarmayı kolay bir iş haline getirebilir.

Tank cleaning 640x360

Dinamik temizleme teknolojileri

Alfa Laval’in otomatik Gunclean Toftejorg tank temizlik çözümleri, 50 yıldan fazla bir süredir optimizasyonu temsil etmektedir. Geleneksel tank yıkama süresinin küçük bir bölümünde tüm tanka erişen sarmal veya çapraz püskürtme modeli ile hem sıkıntını hem de masrafını ortadan kaldırır.

Tek ve çift nozullu teknolojilerimiz, yanlış başlamaları önleyen ve sızıntı riskini ortadan kaldıran i40 ve i65 serilerimizdeki “hysteresis clutch” ta olduğu gibi tekamül ettirilmiştir.

Optimize kurulum tasarımı

Alfa Laval’in benzersiz G-Pass tasarım yazılımı, nozul teknolojilerimizi desteklemektedir. G-Pass, gölge diyagramlarının ötesine geçerek tankınızın 3 boyutlu bir simülasyonunu üretir ve korugeyşınlarını, kirişli platformlarını ve başka iç engelleri tüm açılardan gösterir.

G-Pass’ı toplam değerlendirme için kullanarak, tank temizleme makinelerinin konumunu, miktarı, püskürtme uzunluğunu ve çarpma açısını belirleriz. Bu da ürün yığılmasını önleyen ve akışkan ve enerji kullanımını azaltan optimize bir kurulum sağlar.