}

Discover Alfa Laval UltraPure Pumps

Alfa Laval UltraPure pumps are specifically designed for the toughest, most demanding pharmaceutical applications. From high-value, high-risk productions where every second counts to reliability and repeatability process-driven productions, whatever your challenge, there’s an Alfa Laval UltraPure solution to meet your needs.

Discover Alfa Laval UltraPure Pumps:

Safety

Alfa Laval UltraPure pumps feature a high level of attention to hygiene and repeatability to reduce the risk of contamination.

 

Reliability

Time-tested and proven designs guarantee the repeatability and quality of your product.

Efficiency

Alfa Laval UltraPure pumps are cost-effective pumps that deliver maximum energy efficiency, a reduced C02 footprint, higher yields and increased uptime.

 

Global coverage with local presence

Our wide range of Alfa Laval UltraPure pumps can meet your any of your process challenges. No matter where you are, Alfa Laval’s service and support experts are always close by and ready to help, everything you need close at hand.

Biyoteknoloji ve farmasötik ihtiyaçları için belgeler

Alfa Laval UltraPure ekipmanları için standart Alfa Laval Q-doc belge paketi, çelik, conta, vs. gibi bütün ürün temas parçalarının detaylı bir şekilde izlenebilmelerini sağlamaktadır. Böylece, her zaman mükemmel eşleştirme sağlanarak yeniden doğrulama işlemi yapılmasını gerektirebilecek potansiyel ihmallerin önüne geçilmektedir.

Alfa Laval Q-doc, uygunluk beyanları, malzeme sertifikaları, ilgili test sertifikaları ve standart parçalar için gerekli Alfa Laval yedek parça kitleri hakkında bilgilerden oluşmaktadır. Ayırma sistemlerimiz için fabrika kabul testleri (FAT) gibi, Q-doc belge paketi de, sorunsuz bir kalifikasyon ve validasyon sürecini desteklemekte ve uzun süreli kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Q-doc belge paketinin indirilmesi

Bütün Q-doc belgeleri, bu siteden indirilebilir.

Bir Q-doc sertifikasının yerini bulmak için:

  • Bu sayfanın üzerindeki arama alanına seri/Kimlik numarasını girin.
  • Ara tuşuna basın.
  • Girmiş olduğunuz ürün için Q-doc, arama sonuçlarında görülecektir; PDF formatında indirebilirsiniz.

Örnek Q-doc indirin:

Alfa Laval UltraPure pompanız için dokümantasyona mı ihtiyacınız var?

Tüm Alfa Laval UltraPure pompaları, çelik, contalar, vb. gibi tüm ürün temas parçalarının tam izlenebilirliğini sağlayan dokümantasyon paketimiz olan Alfa Laval Q-doc ile birlikte tedarik edilmektedir. Alfa Laval Q-doc her zaman mükemmel bir uyum sağlar ve olası muhtemel sorunları önler, yeniden onaylama gerektirmektedir.

Qdoc validaton