Alfa Laval - COVID-19 ile ilgili güncellemeler

corona page

COVID-19 ile ilgili güncellemeler

Bu sayfada COVID-19 pandemisiyle ilgili en son Alfa Laval haberlerini ve güncellemelerini bulabilirsiniz. Bilgi talepleri, sipariş durumu, servisler ve teslimatlarla ilgili özel sorularınız için lokal satış ofise ile iletişime geçebilirsiniz.

İlkelerimiz

Alfa Laval olarak önceliğimiz çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği ile işimizin sürekliliğini sağlamaktır. Alfa Laval'ın ekipmanları ve çözümleri genellikle gıda ve ilaç üretimi, sanitasyon, HVAC, elektrik üretimi gibi alanlarda kritik altyapının bir parçası olan müşterilerimizin proseslerinde ayrılmaz bir rol oynar. Bu zorlu zamanlarda Alfa Laval olarak kesintisiz, verimli üretim ve hizmetler elde etmek için müşterilerimizi desteklemeye kararlıyız.

Aldığımız önemler

Alfa Laval, COVID-19 pandemisinin neden olduğu olağanüstü durumu yönetebilmek ve virüsün yayılmasını en aza indirmek için çeşitli önlemler aldı.

  • Alfa Laval’ın global kriz ekibi, sürekli ve yakın takip ile durumdaki değişikliklere hızlı yanıt sağlamak için tüm ülkelerdeki ekiplerle yakın işbirliği içinde çalışır.
  • Yetkililer tarafından lokal kısıtlamalar olmadıkça tüm ofisler ve üretim yerleri açıktır
  • Dünya çapında tüm tesislerde temizlik protokolü artırılmıştır.
  • Tüm çalışanlara hijyen uygulamaları, sosyal mesafe ve kendilerini iyi hissetmemeleri durumunda atacakları adımlar konusunda rehberlik edilmiştir.
  • Üretim çalışanları, virüsün yayılmasını en aza indirmek ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için açık talimatları ve güvenli rutinleri izler.
  • Servis teknisyenlerine koruyucu donanımlar sağlanmış ve Koronavirüs önleyici tedbirler konusunda eğitim verilmiştir.
  • İş sürekliliği planları, tüm büyük tedarikçiler için yedek olarak alternatif tedarik zincirlerinin yerinde olmasını sağlar.
  • Ofis çalışanlarının evden çalışmaları teşvik edilir; uzaktan çalışma için düzenlemeler sağlanmıştır.
  • Toplantı ve eğitimler dijital platformlara taşınmıştır.
  • Kritik olmayan tüm iş seyahatleri iptal edilmiştir.

 

Sizlere yardımcı olmak için buradayız

Bu zorlu durumla başa çıkmanızda size nasıl destek olabileceğimizi bize bildirin. Bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz! Özel bilgi talepleri veya siparişler, teslimatlar veya servis hizmetlerinin yürütülmesine ilişkin sorularınız varsa lütfen lokal ofisimizle iletişime geçin. Tüm sitelerimizin ve ofislerimizin iletişim bilgilerini burada bulabilirsiniz: Bize ulaşın

 

Basın kontakları

Eva Schiller
PR Manager
+46 46 36 71 01
eva.schiller@alfalaval.com

Son güncellemeler için bizi sosyal medyada takip edin!

linkedin_25x25.jpg   facebook_25x25.jpg  twitter.png

Alfa Laval'ın Başkanı ve CEO'su Tom Erixon:

“İş yapma şekillerindeki yeni yöntemlerin kabul edildiğini görüyoruz "– videonun tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

 

.